soni - komentarze


Elo ludki. Ja wow jednak ktoś tu jeszcze wchodzi dzięki. Wczoraj byłem na Ukrainie goście co śmiesznie wyglądają a szczegulnie ich czapeczki, dzisiaj tez pewnie pojade :> Mam małe pytanie do osoby ktura napisała mi poprzedniego komenta (......) Kim jesteś ??????????????????? Tęsknie za mojim Aniołkiem ;( nie widziałem jej od poniedziałku ;( a co do komentów to sami sie pojebcie No to kończe, dzięki za komenty papapapapapa Pozdro dla wszystich którezy dowiedzają ta stronke:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.03.2005 :: 20:46 :: t230.krak.tke.pl

RuDaSeK

Hejka no coś mnie długo tu nie było ale nie złośc sie na mnie że nie komentuje bo nie mam neta ;( mam nadzieje że mi to wybaczysz Wiem że ludzie na Ukrainie są śmieszni też z nich smiałam a ja tez mam nową notke pozdrowionka pa
10.03.2005 :: 18:33 :: 82.177.99.1

..........

No wiesz Soni jak nie wiesz kim ja jestem to..=(((No ale to nic:P:PNo mam nadzieje ze napiszesz jak było na tej Ukrainie:D:D:D!!No i nie smutaj tak za Mariola napewno ją kiedys zobaczysz=)))!!papapa ciumaski:*:*:*:*
10.03.2005 :: 16:49 :: ppp031.ostnet.pl

ZgAdNiJ kTo:D

tesknie:*:*:*:*:*:*
10.03.2005 :: 14:25 :: t230.krak.tke.pl

Nio i widzisz ile osob o tobie pamieta...=)...i ja tez nie zapomnialam..=)...i mysle ze ty tez o mnie nie zapomnisz..:>:>..nio i wlasnie czekam i chyba nie tylko ja na notke jak tam bylo..na Ukrainie...=)..papa..koncze...:*:*:*...
10.03.2005 :: 12:42 :: t227.krak.tke.pl

Pimpek

nie martw sie Soni pzrecierz wiesz ze ja zawsze o tobie pamietam!!!wkoncu znamy sie juz prawie 14 lat hehe:]:>
10.03.2005 :: 12:24 :: bel12.neoplus.adsl.tpnet.pl

agnieszka

wiesz co ja tez o tobie nie zapomnielam a tak przy okazji to moglbys napisac jak bylo na tej ukrainie no bo ja bym sobie...... no to jak bede nastepnym razem na necie to mam tu widziec dluga wyczerpujaca notke o ukrainie
10.03.2005 :: 12:14 :: t230.krak.tke.pl

Smerfetka

jupi znowu jestem pierwsza widzisz jednak nie wszyscy o Tobie zapomnieli =) i komentuja twoje notki =) mam nadzieje ze fajnie sie bawiesz na Ukrainie=) ... zreszta nie kometuje reszty =) chyba wiesz o co chodzi =) papa caluski mam nadzieje ze ty tez o mnie nie zapomniales=*
Talk.pl :: Wróć