soni - komentarze


Elo ludki a ja myślałem ze o mnie zapomnieliście Dzięki. Sylwia Słoneczko pewnie że wiem :* Agnieszka co bys sobie ...... bo nie czaje:> :* musimy sie kiedyś spotkac wkońcu to juz niedługo będzie rok jak się ostatnio widzieliśmy:* A co do Ukrainy to psy dupami szczekaja a słonko na taczkach jezdzi Grześ pewnie że wiem Zgadnij kto wiesz cio Kocham Cię Kochanie i nigdy nie przestane :*:*:*:*:*:*:*:*:* Malwinka wiesz ze jeszcze malinka cię czeka, czemu się nie podpisałaś???:* .......... no napisz kim jetseś prosze :* a co do Ukrainy to tam wyrzej jest Rudasku wiem że nie masz neta i nie złoszcze się:* No to pozdrawiam was wszystkich i Kropek napis kim jesteś :* To bedzie na tyle papapapapa "Natura do życia przywraca, ale i tak ją wyjebie tak jak ona to kiedys zrobiła":*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2005 :: 09:57 :: bes27.neoplus.adsl.tpnet.pl

...........

oj ty jak mozesz nie wiedziec kim jestem:D:D?ale to nic:P!ciesze sie ze jestes nawet happy:D:Pchoc nie wiem do konca czy tak jest:P:P:P!!No i wiem juz kim jest zgadnij kto:P:Poczywiscie ze chyba mariola bo nikogo innego nie kochas ztak jak ją=(((((:D:D::P!!papapapa ciumaski:*:*:*:*
11.03.2005 :: 22:02 :: t230.krak.tke.pl

Smerfetka

jupi i znowu jestem pierwsza hihihi =) Soni my nigdy o Tobie nie zapominamy... predzej ty o nas zapomnisz...=D hihihih =) nie wiem co pisac wiec koncze papa caluski =*
Talk.pl :: Wróć