soni - komentarze


Elo ludki :)
Jaaaa mój Dziubek Kochany dodał komenta wow :*z:P Dziubu¶ Kocham Cię i nigdy nie przestane ale ty to już wiesz :* I znów do szkoły :/ ale nie żałuje przynajmiej będe się widział z mojim Dziubkiem Kochamym :) Ona jest taka słodziutka te oczka, te usta nie mówi±c juz o reszcie :>:*Z:P Mogli by mnie wysłać na bez ludn± wyspe razem z Dziubkiem:> (marzyciel) Nie długo będ± ¶węta :) tragedia:( znów nie będe się widział z Dziubkiem ;( Oki już wystarczy o Dziubku Kochanym :*:P A więć ludki nie pisze notek bo mnie często w domku nie ma, a jak juz jestem to ¶pie padnięty :( Sorki mam nadzieje że mi wybaczycie :P ale obiecuje że się poprawie, wzamian oczekuje komencików :P Dzi¶ mi się nie chce ¶pać pewnie do rana na kompie tragedia i to jeszcze sam bez Dziubka ;( Co tam przeżyje:) chyba:( A wła¶nie kim jest "Motylek" napisz plis z góry dzięki.
Pozdro dla: Sylwi, Malwinki, Rudaska, Paulinki, Agnieszki, Czarka, Grze¶ka, wszystkich o których zapomniałem i oczywi¶cie dla mojego Dziubka Kochanego-Kocham Cię :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.03.2005 :: 14:43 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulina:)

no nareszcie sie doczekałam nowej noci:):):)!!dziękuje z pozdrowienka:)chyba to dla mnie:P:P:P!!I nie smutaj tyle napewno Mariola cie kiedys pokofcia:*:*:*jestem w szoku ze ty ja tak kofciasz:D:D!!papapa:*ciumaski dla ciebie:*:*
18.03.2005 :: 17:16 :: t227.krak.tke.pl

Grzes

niom spox cos nowego a tak wogule to jak ja cie dawno nie widzialem nie odwizedzisz mnie!!! pozdro dla ciebie do zobaczenia w szkole
18.03.2005 :: 16:28 :: ppp031.ostnet.pl

Dziubek:*:*:*

no prosze bardzo nareszcie jaka¶ nowa notka hihihihihi kitek tęsknie strasznie ciumki:*:*:*:*papapapa
18.03.2005 :: 07:23 :: t230.krak.tke.pl

Smerfetka

czesc dzieki za pozdrowienia...=) mam nadzieje ze juz sie nie bedziesz na mnie wkurwial =D wiesz ze Cie lubie i nie chce zebys sie na mnie zloscil...=* mam nadzieje ze bedziesz czesciej robil notki i bedzie co komentowac...=) ok ide jesc sniadanie bo zaraz do szkoly ide...=) papa caluski =*
18.03.2005 :: 01:45 :: t230.krak.tke.pl

Malwinka

Nio wreszcie zrobiles nowa notke...zmiany, cio tu duzo gadac postarales sie poprostu=) dzieki za pozdrowionka:*:* nio i koncze bio idem spac...papapa..:*:*...
18.03.2005 :: 00:30 :: bpy11.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

ladne to fiowowe z cwiatkiem
Talk.pl :: Wróć