18.03.2005 :: 00:08
Elo ludki :) Jaaaa mój Dziubek Kochany dodał komenta wow :*z:P Dziubu¶ Kocham Cię i nigdy nie przestane ale ty to już wiesz :* I znów do szkoły :/ ale nie żałuje przynajmiej będe się widział z mojim Dziubkiem Kochamym :) Ona jest taka słodziutka te oczka, te usta nie mówi±c juz o reszcie :>:*Z:P Mogli by mnie wysłać na bez ludn± wyspe razem z Dziubkiem:> (marzyciel) Nie długo będ± ¶węta :) tragedia:( znów nie będe się widział z Dziubkiem ;( Oki już wystarczy o Dziubku Kochanym :*:P A więć ludki nie pisze notek bo mnie często w domku nie ma, a jak juz jestem to ¶pie padnięty :( Sorki mam nadzieje że mi wybaczycie :P ale obiecuje że się poprawie, wzamian oczekuje komencików :P Dzi¶ mi się nie chce ¶pać pewnie do rana na kompie tragedia i to jeszcze sam bez Dziubka ;( Co tam przeżyje:) chyba:( A wła¶nie kim jest "Motylek" napisz plis z góry dzięki. Pozdro dla: Sylwi, Malwinki, Rudaska, Paulinki, Agnieszki, Czarka, Grze¶ka, wszystkich o których zapomniałem i oczywi¶cie dla mojego Dziubka Kochanego-Kocham Cię :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*: