soni - komentarze


Elo Ludki!!!
Dziś nie widziałem się z mojim Dziubkiem ;( Zobaczymy się dopiero w poniedziałek ;( a ja już dziś nie moge ;( Jutro ide na osiemnastke wsumie to dziś bo juz po 00.00 do Iwonki naj naj naj kumpeli z gim a tak poza tym to jedna wielka lipa, o szkole to nawet nie pisze bo to jedna wielka tragedia Jedna prośba do ludków tych którzy dodaja komenty- podpisujcie się tak żebym wiedział kim jesteście albo w treści komenta wpiszcie kim jesteście a nie jakaś "owca" mi napisała i zkąd ja mam wiedzieć kim ten ktoś jest:/ Dziubuś wiesz cio??? ......... Napewno wiesz :*z
Pozdro dla:Sylwi, Malwinki, Rudaska, Paulinki, Agnieszki, Czarka, Grześka, wszystkich o których zapomniałem no i dla Naj naj naj najśliczniejszej, najpiękniejszej, najkochanszej, najcudowniejszej, i wogule jeszcze naj naj naj naj naj osubki pod słońcem ( Dla mojego Kochanego Dziubusia - Kocham Cię)


Miłość jest męką, brak miłości śmiercią.
Marie von Ebner-Eschenbach



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.03.2005 :: 19:52 :: hw170.internetdsl.tpnet.pl

a zapomnialam sie podpisac ten wczesniejszy kometarz to moj
AGNIESZKA
21.03.2005 :: 19:51 :: hw170.internetdsl.tpnet.pl

elo elo wiesz co sie ze na dzieje nie moge mowic mam zapalenie krtani a ty jak zwykle jakies imprezki zazdroszcze ci a tak przy okazji masz pozdrowienia od kitrysa:D:D dobra papa caluski dam ci zmnac jak bede w rzeszowie :*
21.03.2005 :: 14:56 :: t227.krak.tke.pl

ruda

HeJkA :*:* OoOoO cos mnie tu dawno nie było ale mam nadzieje że mi to wybaczysz dzieki za pozdro :*:* tez Cie pozdrawiam Nie wiem co mam tu napisać ale nie mam weny twórczej pozdro pa pa
20.03.2005 :: 17:09 :: t230.krak.tke.pl

Smerfetka

czesc dzieki za pozdrowienia...=) jak glowka po 18 hehehe...=) mam nadzieje ze nie jestes zly za pobudke... hihihi...=) ok koncze papa caluski... =*
20.03.2005 :: 14:55 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulina:)

nie wiem cio pisac:(:(:(:(!!ja tez tak chce zeby ktos sie wemnie bujnoł jak ty w mariolce:(:(:(:(!!papapa ciumaski:*:**:*
19.03.2005 :: 16:59 :: ppp031.ostnet.pl

Dziubek:*:*:*

tak kotku wiem cociumki:*:*:*papa
Talk.pl :: Wróć