soni - komentarze


Wow
Paulinka miałaś racje dziękuje ci Słoneczko :* zdziwiłem sie i to strasznie cytuje"szok":):P Skoro tak ładnie mnie prosisz to coś nabazgram :P przynajmiej sie postaram :P yyyhhh a więc trzeba zacząć moje życie się troszke zmieniło od ostatniej notki :P nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić no ale kiedyś do tego dojde:P a więc mój kontakt z Dziubkiem(Mariolką) spadł do minimum czasam zamienimy jakieś zdania i czesc czesc i koniec znalazła sobie chłopaka poprostu olała mnie (nie nowość) no ale juz chyba nic na to nie poradze wcześniej się tym przejmowałem wogule tragedia się działa ale jakoś sie dostosowałem i jakoś jest:P już jest lepiej. A ostatnio poznałem super koleżanke :> nazywa się Kamila z rozmów na gg jest super z smsów to napisze tylko :*:*:* :) no i oczywiście ją widziałem z około 50 metrów ja wow :) :P :D nie no na powarznie jest śliczna yyyhhh a co ja jej powiem jak ona to przeczyta :*:*:* :) Mam nadzieje ze wystarczająca sie spisałem jeśli ludki będą wchodzić to coś tam będę bażgrał :P A właśnie coś sie popsuło z mojim blogiem nie ma emotów i brak tła nie wiem co sie stało ale na razie nie mam czasu tego naprawiać dobra kończe ciumki pozdro dla wszystkich :P z wyrurznieniem dla : oczywiście Paulinki:* Kamilki:*z:P and Mariolki ok kończe ciumki dla wszystkich papapapapapapa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.04.2005 :: 18:34 :: ppp242.ostnet.pl

FoCzKa

ooooooooo...no prosze nareszcie nowa nocia:* dzieki za pozdro...sorka za wszystko powodzenia z Kamilącałuski:*:*:*:*papapapa
28.04.2005 :: 08:07 :: 213.77.14.2

jodla:p

nio wlasnie cosik widze ze cos ci sie porobilo z szablonikiem :/ thx za pozdro w koncu nowa nocia :P:P:P jak bedziesz mial czas wpadnij do mnie moj nowy blogasek www.jodelka.mylog.pl 3maj sie
28.04.2005 :: 07:25 :: bdt43.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulina

thx Soni za nową nocie:*i za pozdrowionka:*widze ze ci sie jakos układa z Kamilą=)to niech juztak pozostanie:Pmoze tak będzie lepiej:Pnie chce wam tego szczęscia zepsuc:P:P!!ok to chyba na tyle:*nic juz tu po mnie:Ppapapatki:*
Talk.pl :: Wróć