27.04.2005 :: 22:57
Wow Paulinka miałaś racje dziękuje ci Słoneczko :* zdziwiłem sie i to strasznie cytuje"szok":):P Skoro tak ładnie mnie prosisz to coś nabazgram :P przynajmiej sie postaram :P yyyhhh a więc trzeba zacząć moje życie się troszke zmieniło od ostatniej notki :P nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić no ale kiedyś do tego dojde:P a więc mój kontakt z Dziubkiem(Mariolką) spadł do minimum czasam zamienimy jakieś zdania i czesc czesc i koniec znalazła sobie chłopaka poprostu olała mnie (nie nowość) no ale juz chyba nic na to nie poradze wcześniej się tym przejmowałem wogule tragedia się działa ale jakoś sie dostosowałem i jakoś jest:P już jest lepiej. A ostatnio poznałem super koleżanke :> nazywa się Kamila z rozmów na gg jest super z smsów to napisze tylko :*:*:* :) no i oczywiście ją widziałem z około 50 metrów ja wow :) :P :D nie no na powarznie jest śliczna yyyhhh a co ja jej powiem jak ona to przeczyta :*:*:* :) Mam nadzieje ze wystarczająca sie spisałem jeśli ludki będą wchodzić to coś tam będę bażgrał :P A właśnie coś sie popsuło z mojim blogiem nie ma emotów i brak tła nie wiem co sie stało ale na razie nie mam czasu tego naprawiać dobra kończe ciumki pozdro dla wszystkich :P z wyrurznieniem dla : oczywiście Paulinki:* Kamilki:*z:P and Mariolki ok kończe ciumki dla wszystkich papapapapapapa