08.05.2005 :: 01:31
Elo ludki!!! Wczoraj wieczorkiem odezwała sie do mnie osóbka z którą byłem w senatorium na imie ma Agnieszka. Jezu ludki jak sobie o niej przypomne to płakac mi sie chce. Ona jest taka kochniutka ;( Obiecałem jej że ją odwiedze ale tu mam problem ona mieszka aż na śląsku to troszke daleko tym bardziej że nie mam prawka ale myśle że do wakacji zdąże zrobic i wtedy ................... Napisałmi wierszyk taki szliczny: "noc cisza ciemno zgaszone światło pokój zamknięte drzwi w pokoju tym: ty i ja... Delikatnie i subtelnie dotykasz jak struny gitary moje ciało, moje włosy mnie całą... Nasze usta zmęczone całują dalej... Oczy zamknięte świadomość brnie dalej w zakamarkach duszy pragnień nasze wyobrażenia tworzą wizję magii uczuć naszych: twoich i moich... Oddech szybszy w płomieniach żaru roztapiamy się tuląc się do siebie tak mocno czujemy bicie naszych serc: ja-twojego ty-mojego... Kochankowie nocy zasypiają w swoich ramionach. Wstaje dzień promienie słońca budzą ich jasne światło wpada do ich pokoju. Otwierają drzwi wychodzą każde w swoją stronę ale wrócą znów gdy zajdzie słońce gdy wróci noc cisza ciemność..." Rozklejam sie jezu jakie to jest śliczne ;( mam nadzieje że to słoneczko zajdzie bardzo szybko i nadejdzie noc wtedy znów spotkamy sie "Kochankowie Nocy" ;(;(;(;( Aguś nie wiem czy tu bedziesz jeśli tak to to dla ciebie : angielskim: I love you arabskim: Ohiboka bułgarskim: Obiczam te chińskim: Wo ai ni czeskim: Miluji te duńskim: Jeg elsker dig esperanto: Mi amas vin estońskim: Mina armastan sind filipińskim: Mahal ka ta fińskim: Minä rakastan sinua francuskim: Je t´aime greckim: S´agapo hiszpańskim: Te guiero holenderskim: Ik houd van islandzkim: Eg elska thig irlandzkim: Taim i