soni - komentarze


Siema ściema :P
Wow jak dawno mie tu nie było, dzis wnocy przypomniało mi sie ze obiecałem Foczce napisac nową notke ale to było dawno temu Mariolka Kochanie mam nadzieje ze nie będziesz sie złościć przepraszam z całego serduszka :P :*z:P :) a więc trzeba cos napisac hmmm wakacje spedziłem tak se miałem komisa więc było nie ciekawie ale jak zdałem to byłem w Czchowie z Czarkiem i kilkoma innymi osóbkami było bosko cały wekend nasz hmmm wyobraście sobie co tam sie działo :P w ten wekend tez jedziemy bedzie jeszce lepiej a z ciekawszych żeczy to ZACZOŁEM KURS PRAWKA !!!!!!!!!!!! :):):):) Dobra wystarczy jeszce cus napisze niedługo :*:*:*
Pozdro dla: Foczki:* Agnieszki(z Zsm):* Kini(Zsm):* Kasiulki:* Iwonki(wólka):* Dari(wólka)Czarka :*:*:*:*:* :):P Grzesia Kamila(wólka) i wszystkich tych którzy odwiedzą tą stronke :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.01.2006 :: 04:04 :: 62.93.41.217

Soni

Dziubku ciesze sie ze mnie kochasz :) mozesz napisac kim jetses ???
08.01.2006 :: 19:11 :: xdsl-118-51.wist.com.pl

Dziubek:**

kofam Cie:*
12.10.2005 :: 21:17 :: aas69.neoplus.adsl.tpnet.pl

PaUL!nKa :)

WoW :D NoTa :D:D HaHa TyLko Ja TroChE SpoZn!oNa :D No aLe PsYnAjMn!eJ SkOmCe :D
20.09.2005 :: 20:57 :: ppp232.ostnet.pl

FoCzKa

ehehe nareszcie jakaś notka, doczekałam się eheheaha jak będziesz miał jazde z prawka to powiedz nie będe wychodziła z domu ehehe<żarcik>ciumeczki:*:*:*:*z dzięx za pozdro do zobaczenia w szkółce:*
Talk.pl :: Wróć