soni - komentarze


Elo ludki dawno mnie tu nie było, no ale trudno i tak nikt pewnie nie sprawdzał czy cos dodałem, musze wam kazac dodawac komenty bo inaczej to nikt nawet nie luknie no ale tyle na ten temat. Ostatnio mójAniołek się zmienił i to chyba na dobre Tak strasznie ją Kocham a o tym jak za nią tęsknie to nawet nie chce pisać a szczegulnie gdy siedze sobie siam w nocy Zakilka dni bede miał nowe zdjęcia na kompie to wstawie do Galeri i podam adres jeli ktos wogule to przeczyta No nic będe kończył Aniołku Kocham Cię i nigdy nie przesytane ;( Ludki pozdrawiam was wszystkich :* dla kazdego kto będzie to czytał. O właśnie macie tu kawałek poezji mojej urojonej główki

Natura wyjebała go, teraz on wyjebie ją
bez litosny każdy sen, w koszmar zmienia się
porzucony nie kochany, teraz leczy wszystkie rany
pokochany zmienił się, zmienił dzień w plączący sen
miłość wcisnął w ciemny kąt, i pojebał wszystko to
kiedyś umiał kochać szczerze, lecz znikneło to wspomnienie
to uczucie tak namiętne, które widział w swej panience
Soni


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.11.2005 :: 00:45 :: aai213.neoplus.adsl.tpnet.pl

PPPPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
20.11.2005 :: 00:44 :: aai213.neoplus.adsl.tpnet.pl

fajna masz buzke hehe !!! i cos mi sie wydaje ze w asie bylas !! w piatek
10.03.2005 :: 12:19 :: bel12.neoplus.adsl.tpnet.pl

agnieszka

soni jak cie nie komentujemy ;( ja zawsze jak na necie siedze sprawdzam czu masz nowa notke a przez akis cza cie ni bylo a co do tego twojego aniolka to moze po prostu nie wie ze az tak bardzo ja kochasz ale nie martw sie jest jeszcze wiele fajniuchnych dziewuszek dobra mykam papapa:*:*:*:*:*
10.03.2005 :: 08:41 :: bex210.neoplus.adsl.tpnet.pl

..........

Fajny blog=))i ty nie mów ze my ci nie komentujemy bo tak nie ejst zawsze to robimy=)))!!Ale ostatnio cos nie piszesz notek i troszke pusto tu=((((!!Pisz więcej a nie zamartwiaj sie M.....!!Napewno kiedys ci sie z nią ułozy a jak nie to napewno z inną laską=)))))!!Tylko prosze nie dołuj sie juz nigdy więcej=)))!!A po za tym to wierszyk jest spox=))))!!ok koncze juz bo za bardzo sie rozpisałam:P:P!!papapa ciumaski:*:*:*
09.03.2005 :: 23:05 :: p117.wist.com.pl

Czarek

SImeka wszystkim. Soni nie dołuj się że nikt Ci komentów nie daje_zaczna. A my odbijemy to sobie przy flaseczce jak bedzie okazja. Głowa do góry i pojeb wkońcu M.... , bo Ci przyjebie!!
Pozdro dla wszystkich
09.03.2005 :: 20:31 :: t230.krak.tke.pl

Smerfetka

ej ludzie czego nie komentujecie takiego fajniutkiego bloga...=) co wy robice macie sie poprawic =) papa caluski =*
07.03.2005 :: 23:46 :: t230.krak.tke.pl

Smerfetka

czesc jestem pierwsza jupi=) ja wchodze na Twojego bloga codziennie i czekam na nowa notke... i oczywiscie komentuje =) ladny wierszyk =) ok bede konczyc papa caluski pozdrawiam
a Ty Misiek nie zlosc sie na mnie =*
Talk.pl :: Wróć