07.03.2005 :: 23:34
Elo ludki dawno mnie tu nie było, no ale trudno i tak nikt pewnie nie sprawdzał czy cos dodałem, musze wam kazac dodawac komenty bo inaczej to nikt nawet nie luknie no ale tyle na ten temat. Ostatnio mójAniołek się zmienił i to chyba na dobre Tak strasznie ją Kocham a o tym jak za nią tęsknie to nawet nie chce pisać a szczegulnie gdy siedze sobie siam w nocy Zakilka dni bede miał nowe zdjęcia na kompie to wstawie do Galeri i podam adres jeli ktos wogule to przeczyta No nic będe kończył Aniołku Kocham Cię i nigdy nie przesytane ;( Ludki pozdrawiam was wszystkich :* dla kazdego kto będzie to czytał. O właśnie macie tu kawałek poezji mojej urojonej główki Natura wyjebała go, teraz on wyjebie ją bez litosny każdy sen, w koszmar zmienia się porzucony nie kochany, teraz leczy wszystkie rany pokochany zmienił się, zmienił dzień w plączący sen miłość wcisnął w ciemny kąt, i pojebał wszystko to kiedyś umiał kochać szczerze, lecz znikneło to wspomnienie to uczucie tak namiętne, które widział w swej panience Soni