Link :: 07.03.2005 :: 23:34
Elo ludki dawno mnie tu nie było, no ale trudno i tak nikt pewnie nie sprawdzał czy cos dodałem, musze wam kazac dodawac komenty bo inaczej to nikt nawet nie luknie no ale tyle na ten temat. Ostatnio mójAniołek się zmienił i to chyba na dobre Tak strasznie ją Kocham a o tym jak za nią tęsknie to nawet nie chce pisać a szczegulnie gdy siedze sobie siam w nocy Zakilka dni bede miał nowe zdjęcia na kompie to wstawie do Galeri i podam adres jeli ktos wogule to przeczyta No nic będe kończył Aniołku Kocham Cię i nigdy nie przesytane ;( Ludki pozdrawiam was wszystkich :* dla kazdego kto będzie to czytał. O właśnie macie tu kawałek poezji mojej urojonej główki

Natura wyjebała go, teraz on wyjebie ją
bez litosny każdy sen, w koszmar zmienia się
porzucony nie kochany, teraz leczy wszystkie rany
pokochany zmienił się, zmienił dzień w plączący sen
miłość wcisnął w ciemny kąt, i pojebał wszystko to
kiedyś umiał kochać szczerze, lecz znikneło to wspomnienie
to uczucie tak namiętne, które widział w swej panience
Soni

Komentuj(7)


Link :: 10.03.2005 :: 09:17
Elo ludki. Ja wow jednak ktoś tu jeszcze wchodzi dzięki. Wczoraj byłem na Ukrainie goście co śmiesznie wyglądają a szczegulnie ich czapeczki, dzisiaj tez pewnie pojade :> Mam małe pytanie do osoby ktura napisała mi poprzedniego komenta (......) Kim jesteś ??????????????????? Tęsknie za mojim Aniołkiem ;( nie widziałem jej od poniedziałku ;( a co do komentów to sami sie pojebcie No to kończe, dzięki za komenty papapapapapa Pozdro dla wszystich którezy dowiedzają ta stronke:*
Komentuj(7)


Link :: 11.03.2005 :: 21:38
Elo ludki a ja myślałem ze o mnie zapomnieliście Dzięki. Sylwia Słoneczko pewnie że wiem :* Agnieszka co bys sobie ...... bo nie czaje:> :* musimy sie kiedyś spotkac wkońcu to juz niedługo będzie rok jak się ostatnio widzieliśmy:* A co do Ukrainy to psy dupami szczekaja a słonko na taczkach jezdzi Grześ pewnie że wiem Zgadnij kto wiesz cio Kocham Cię Kochanie i nigdy nie przestane :*:*:*:*:*:*:*:*:* Malwinka wiesz ze jeszcze malinka cię czeka, czemu się nie podpisałaś???:* .......... no napisz kim jetseś prosze :* a co do Ukrainy to tam wyrzej jest Rudasku wiem że nie masz neta i nie złoszcze się:* No to pozdrawiam was wszystkich i Kropek napis kim jesteś :* To bedzie na tyle papapapapa "Natura do życia przywraca, ale i tak ją wyjebie tak jak ona to kiedys zrobiła":*
Komentuj(2)


Link :: 11.03.2005 :: 22:42
Właśnie się dowiedziałem że mam zajebistą siostre Konfident jebnięty, takie to stare a takie to głupie ja nie wiem gdzie się to uchowało, włączyła mojej mamie mojego bloga żeby zobaczyła sobie co pisze. Edyta wiem ze jak nie dzis to za kilka dni bedziesz to czytac i wesz co pozdro dla cibie nie zapomnij tacie pokazać, głupi trol
Komentuj(3)


Link :: 18.03.2005 :: 00:08
Elo ludki :)
Jaaaa mój Dziubek Kochany dodał komenta wow :*z:P Dziubuś Kocham Cię i nigdy nie przestane ale ty to już wiesz :* I znów do szkoły :/ ale nie żałuje przynajmiej będe się widział z mojim Dziubkiem Kochamym :) Ona jest taka słodziutka te oczka, te usta nie mówiąc juz o reszcie :>:*Z:P Mogli by mnie wysłać na bez ludną wyspe razem z Dziubkiem:> (marzyciel) Nie długo będą śwęta :) tragedia:( znów nie będe się widział z Dziubkiem ;( Oki już wystarczy o Dziubku Kochanym :*:P A więć ludki nie pisze notek bo mnie często w domku nie ma, a jak juz jestem to śpie padnięty :( Sorki mam nadzieje że mi wybaczycie :P ale obiecuje że się poprawie, wzamian oczekuje komencików :P Dziś mi się nie chce śpać pewnie do rana na kompie tragedia i to jeszcze sam bez Dziubka ;( Co tam przeżyje:) chyba:( A właśnie kim jest "Motylek" napisz plis z góry dzięki.
Pozdro dla: Sylwi, Malwinki, Rudaska, Paulinki, Agnieszki, Czarka, Grześka, wszystkich o których zapomniałem i oczywiście dla mojego Dziubka Kochanego-Kocham Cię :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:Komentuj(6)


Link :: 19.03.2005 :: 00:17
Elo Ludki!!!
Dziś nie widziałem się z mojim Dziubkiem ;( Zobaczymy się dopiero w poniedziałek ;( a ja już dziś nie moge ;( Jutro ide na osiemnastke wsumie to dziś bo juz po 00.00 do Iwonki naj naj naj kumpeli z gim a tak poza tym to jedna wielka lipa, o szkole to nawet nie pisze bo to jedna wielka tragedia Jedna prośba do ludków tych którzy dodaja komenty- podpisujcie się tak żebym wiedział kim jesteście albo w treści komenta wpiszcie kim jesteście a nie jakaś "owca" mi napisała i zkąd ja mam wiedzieć kim ten ktoś jest:/ Dziubuś wiesz cio??? ......... Napewno wiesz :*z
Pozdro dla:Sylwi, Malwinki, Rudaska, Paulinki, Agnieszki, Czarka, Grześka, wszystkich o których zapomniałem no i dla Naj naj naj najśliczniejszej, najpiękniejszej, najkochanszej, najcudowniejszej, i wogule jeszcze naj naj naj naj naj osubki pod słońcem ( Dla mojego Kochanego Dziubusia - Kocham Cię)


Miłość jest męką, brak miłości śmiercią.
Marie von Ebner-Eschenbach


Komentuj(6)


Link :: 29.03.2005 :: 23:50
Elo Ludki :*
Sorka że tak długo nie pisałem ale nie miałem czasu Znowu byłem na Ukrainie tyle ze tym razem na dwie furki tragedia celnicy tak trzepią że masakra kolega był na jamie całe auto obwonchiwał pies no a tak pozatym to tragiczne święta ponieważ nie widziałem się z moim Dziubkiem nawet na gg nie klikaliśmy ;( ale mam nadzieje że jutro Dziubek ma drugą zmiane na praktykach i że się puzniej spotkamy :*:*:* A teraz siedze sobie z Czarkiem i zamist uczyc się angielskiego pijemy sobie piwka Postaram się w najbliższym czasie odezwać :* Pozdro dla wszystkich z wyrużnieniem dla Dziubka :*
Komentuj(2)




[Księga gości]
Friends:

BlOg Paulinki
BlOg Kamili
BlOg Rudaska

Darmowe bramki sms:
Idea
Plus
Era & Heya
Śmieszne:
Znaczenie imion
Zegar śmierci
Co myślą inni o tobie?

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty



by:
Soni taką mam ksywke niektórym osobą wydaje się że taka ksywka pasuje do kobiet ale moim zdaniem kobieta miała by Sonia a ja jestem Soni :)