Link :: 14.02.2005 :: 01:35


Komentuj(0)


Link :: 14.02.2005 :: 06:45

No nareśie po cało nocnej pracy widać efekt, dla nie których może to być śmieszne że robiłem to całą noc no ale ja robie coś takiego po raz pierwszy i nie miałem zielonego pojęcia jak to się robi. postaram sie zamiesćić dużo potrzebnych i mniej potrzebnych (rozrywkowych) skrótów będe wstawiał dużo ciekawych emotów. Co moge jeszcze napisać że chce mi sie spać a tu trzeba iść do szkoły tragedia Pozdrowionak dla : Foczki:*,Paulink:*,Rudaska:*,Grzesia,Czarka,i wszystkich o których zapomniałem Zachęcam do odwiedzania i komentowania A właśnie to co najważniejsze dziś są Walentynki ciekawe jak je spedze Kończe już papapapa

Komentuj(5)


Link :: 15.02.2005 :: 21:28
Mariola Słoneczko moje najdrosze Kocham tylko ciebie i nikogo więcej jestes dla mnie wszystkim a wszystko jest tobą. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Kocham Cię kiedy w to uwierzysz


Komentuj(3)


Link :: 15.02.2005 :: 21:46
No normalnie zajebiscie moje słoneczk(Mariolka) się obraziła a Paulinka sie nie odzywa po co ja wogule robiłem ten blog ;(
Komentuj(3)


Link :: 16.02.2005 :: 23:33
Elo ziomki słucham sobie radia Maxi które jest na mojej stronce na dole po lewej stronie. Siedzi umnie Grześ i pijemy sobie flaszeczki właśnie sie 2 kończy qrwa nie bedzie co pic. No a tak po za tym to Paulinka się odezwała- Pozdrawiam gorąco, Grześ też i jeszcze moje Słoneczko ukochane Kocham Cię i nigdy nie przestane. Słoneczko czyli Mariolka tak mocno mocno:* Po słuchajcie sobie radia Maxi super muza No więc ludzie KOcham was !!!!!!!!!!!!~;( wódka sie kończy. YYYhhh.... weście coś komentujcie bo lipa na pip i jeśli możecie wpisujcie sie do ksiązki adresowej. Dzięki z góry Pozdrawiam : Mariolke, Paulinke, Rudaska, Grzesia, Czarka, Sole & Gosie, Kudłatego. Elo Ziomki narka





Komentuj(2)


Link :: 17.02.2005 :: 22:02
ELo ludki. Czarek co do twojego komenta to to ze potrafie Kochac a ktoś tego nie docenia nie świadczy o tym że mam zryta główke i jestesm mietki ale jeśli ty tak sadzisz to wspułczuje twojej przyszłej żonie a terażniejszej dziwczynie ( nie obraż sie ale zajmuj sie soba). Dobra starczy tego. No to Ludki kto chodzi do metro bo ostatnio nie mam zkim chodzic ??? Paulinko kiedy cie poznam jestes zajenfakenbista juz nie moge sie doczekac. A Mariolka mi napisala ze i tak ze mna nie bedzie ;( Ale wiecie co ........................... no Mariolka pewnei wie. Co tam jeszcze z nowości o właśnie słuchajcie radia maxi zajebista sprawa mowie wam gorąco polecam www.radio.maxi.pl No dobra Ludki kończe jeszcze się odezwe. Pozdrawiam Grzesia, Paulinke, Rudask, Mariolke, Czarka, Sole & Gosie, no i wszystkich innych pozdro dla was :* Trzymcie się. A właśnie ludki komentujcie :(
Komentuj(7)


Link :: 18.02.2005 :: 21:07
Elo Ludki. No więc dziś się dowiedziałem że Mariola ma chłopaka i wiecie co sram na to. Wkurwia mnie to wszystko ale nie pacz na to, dziś znów jest u mnie Grześ i znowu pijemy ale nie długo trzeba zmienić miejscówke i iśc do metro. Więc jak juz pisałem sram na to. Paulinka no kiedy się spotkamy :* Pozdro dla Paulinki juz nie moge sie doczekać Dla Rudaska, Grzesia, Czarka, Marioli i całej reszty. Więc jak juz pisałem SRAM NA TO :]
Komentuj(4)


Link :: 20.02.2005 :: 14:28
Elo ludki co tam u was ??? Dziś dzień jak codzień. Tragedia Czarek ma wpaść dziś do mnie i będzie mnie uczył na angielski jutro zdaje całe pułrocze, ludki trzymajcie za mnie kciuki. Paulinko mam nadzieje że kiedys będzie taki dzień (wsprawie smsów) :* A właśnie jeszcze jedna ważna sprawa Monia jest chora ma grype. Monia jeśli bedziesz to czytać to Słoneczko szybciutko zdrowiej bo musze sie dowiedzieć co z tym dniem ciumki dla ciebie :*:*:* Pozdro dla Moni:* Paulinki:* Mariolki (Marioli nie dam ciumka bo puzniej moge miec nie przyjemnosci ze strony jej chłopaka) Rudaska:* Ali:* Agnieszki:* Grzesia Czarka Soli & Gosi I wszystkich o których zapomniałem :* Narazie ludki papapa
Komentuj(4)


Link :: 20.02.2005 :: 15:53
Co za głupie trole. Ludki jak wpisujecie sie do Księi Gości to napiszcie jakiegos emaila albo gg a nie samą ksywke i tyle :[
Komentuj(15)


Link :: 22.02.2005 :: 05:59
Elo ludki wruciłem :P Ale zaraz zmykam do szkoły dziś praktyki na 07.00 tragedia, Grześ u mnie nocował i nie spaliśmy tylko jakieś filmy oglądaliśmy :D Spać mi się chce ;( nie mam z kim ;(:D Dobra spadam bo nam autobus spie pip. Grześ właśnie usnoł :D to sie naspał musze go juz obudzić. No to pozdro dla ludków :* Monia Słoneczko szybko zdrowiej:* Paulinka Aniołku nie bulwersuj sie o forme grzecznościową skierowaną do Moni:*:*:* Rudasku ty się już nie smutaj, będzie dobże:* Mariola ............... no Grześ KURWA WSTAWAJ!!!!!!!!!!!!! Czarek dzięki za nauke angielskiego:D No bo autobus za chwilke mykam, sorki za nie pozdrowienie wszystkich no ale nie mam czasu papapa. Ludki nie bulwersować się i komentować. Do przeczytania :P
Komentuj(2)


Link :: 24.02.2005 :: 00:08
Elo Ludki:) Wkońcu Słoneczko zaczeło świecić nad mojim życiem, ktoś kogo Kocham i jest dla mnie wszystkim zwrucił na mnie uwage, moze to tyko sen i gdy sie obudze znowu bedzie szaro i smutno jeśli tak jest to nie budzcie mnie prosze!!! Ale i tak będe smutny a czemu to ta osoba dobrze wie:( To się już chyba nigdy nie zmieni;( Ludki pomurzcie. Znalazłem sobie fajną piosenke zajebistą "Biały Miś" hehe dla tych kturzy nie wiedzą to niech się rodziców spytają, moji pewnie przy tym na parkiecie śmigali:P A ja teraz sobie siedze i myśle o tobie i ...............pewnie wiesz cio. Myszka Kocham Cię a cemu to niewiem ;(

Jeszcze nikt nie doceniał mojej miłości
Czy jestem tylko maskotką która szybko się nudzi
Nie chcę żyć dłużej wiedząc że jestem tylko zabawką dla ludzi Chcę być kochany jak inni, Chcę poczuć to uczucie chociasz raz, Chociasz na chwilke zanim umre.

Jest wieczór, cały dom śpi
A ja w koszulce siedzę
przy oknie
Obserwuję gwiazdy na niebie
Pełnię księżyca i marzę
Marzę o tym, że może Ty
Też siedzisz przy oknie
Obserwujesz uroki nocy
I myślisz o mnie

Miłość jest jak pory roku...
Może być jak zima bezwzględna i okrutna,
Może być niepewna i zmienna jak jesień,
Może być rozkwitająca i przyjemna jak wiosna,
A także piękna, szczęśliwa jak lato...

Komentuj(4)


Link :: 25.02.2005 :: 16:31
Elo ludki ;( Jestem chory. Sam siedze w domku nikt o mnie nie pamięta, nikt mnie nie odwiedza ;( głupie trole. Mam nadzieje ze przezyje do poniedziałku, a pużniej wszyscy dostaniecie z liścia za to że musze tu siedzieć sam. Dzisiaj nie ma pozdrowień nie lubie was .
Komentuj(3)


Link :: 27.02.2005 :: 18:27
Ostatnio coś dziwnego w mojim życiu się dzieje, dziwne wspomnienia, dziwne sny, dziwne myśli, wogule wszystko dziwne czy to cos oznacza ?? Jednak nie wszyscy o mnie zapomnieli, nie którzy mnie odwiedzili: Walat, Lesiu, Grześ, Lenek i Sylwia w mojich notkach podpisuje się jako Słoneczko, troszke się zbaniowałem gdy mnie odwiedziła bo wcześniej nigdy jej nie widziałem ale jak się okazało to zajenfakenbisty i bardzo sympatyczny ludek, dzięki wam. Tak pozatym to dalej jestem chory już mi się nie chce siedzieć w domu tragedia, mam nadzieje że do jutra mi przejdzie bo już nie moge nie widziałem mojego Aniołka od poprzedniego poniedziałku ;( Myszka tęsknie za tobą Kocham Cię, jesteś dla mnie wszystkim. Pozdrowienia dla mojego Aniołka (Marioli :*:*:*), Paulinki, Słoneczka (Sylwi), Rudaska, Grzesia, Czarka, Walata, Lesia, Lenka i wszystkich innych :* Ludki mam jeszcze małą prozbe KOMENTUJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Komentuj(26)




[Księga gości]
Friends:

BlOg Paulinki
BlOg Kamili
BlOg Rudaska

Darmowe bramki sms:
Idea
Plus
Era & Heya
Śmieszne:
Znaczenie imion
Zegar śmierci
Co myślą inni o tobie?

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty



by:
Soni taką mam ksywke niektórym osobą wydaje się że taka ksywka pasuje do kobiet ale moim zdaniem kobieta miała by Sonia a ja jestem Soni :)